Firma Hakkında

Mod Tasarım şemsiyesi altında faaliyet gösteren markalardan bir diğeri olan Ofisci, 2015 Şubat ayında tanıtımını yaparak, ofis mobilyaları hizmetine başladı.

Ofisci, doğru kombinleri kullanarak daha verimli ve pratik ofisler dizayn etmek için kuruldu. Markanın hedefi, her iş yerinin karakterine uygun malzemeleri seçerek ferah çalışma mekanları yaratmak, ayrıca mevcut alandan maksimum seviyede yararlanılacak şekilde tasarımlar yapmak.

Ürün Çeşitliliği

Fonksiyonel Çözümler

Yüksek Kaliteli Tasarımlar

Neden Ofisci?

Ürün çeşitliliğimiz tek bir nedeni var. Müşterilerin değişik taleplerine uyum sağlamak falan değil. Biz kendimizi aşmayı o kadar sevdik ki insanlar daha oluşmamış talepleri karşıladığımızı görünce şaşırdılar. Biz doğru çözümleri yapmak için kendimizi sürekli aştık. Şimdilerde ‘Inovasyon' diyorlar ya adına biz onu çok eskiden yapmıştık. Şimdi artık bu ürün yelpazesini ticarileştirme aşamasındayız. Çeşitlerimiz çok hem olmamış doğmamış talepleri yerine getirsin diye hem olmuş ve maksimum ihtiyaca cevap versin diye hem de sistematik olarak küçükten büyüğe her türlü aşamayı kat etsin diye…

Neden mi çok ürünümüz var? Üretmeye doymadığımız o kadar çok şey var ki….

ofisci-logo-küçük
ico-corner-blue

İletişim

İkitelli OSB Dersan Koop. Sanayi Sitesi
S1 A Blok No 302
Başakşehir / İstanbul

Tel: +90 212 671 87 01
info@ofisci.com.tr