Firma Hakkında

Sıradanlığa karşı mobilya tasarımları üretme amacıyla 2002 yılında kurulan Mod Tasarım, yenilikçi bir iç mimari şirketi olarak doğdu.

İlk günden beri hızla büyüyen Mod Tasarım yıllar içinde çoğalan ve farklı ihtiyaçlara cevap veren çeşitli ürün yelpazesiyle, kendi sektörlerinde uzmanlaşan Rubi by, Ofisçi ve Seperasyon Sistemleri markalarını ortaya çıkardı. 2014 Şubat ayında lansmanı yapılan Rubi by, çağrı merkezlerine özel ihtiyaçlara yönelik getirdiği çözümleriyle, alanında öncü bir marka. Rubi by, çağrı merkezlerinde verimliliği en üst düzeyde tutmayı amaçlayan bir sistem.

Bütünleşik Çözümler

Modern Tasarım

Yenilikçi Yaklaşım

Neden Mod Tasarım?

Sektöre bütünleşik ofis çözümleri sunan Mod Tasarım, bünyesinde barındırdığı Rubi by, Ofisci ve diğer markaları ile birlikte mobilya, akustik, mekanik, aydınlatma ve zemin çözümleri sunuyor.

Gelişen dünyada ofislere nitelik kazandırarak insan odaklı modern kaliteli tasarımlar ile mobilya, seperasyon ve kişisel ofis sistemleri üreten Mod Tasarım, sürdürülebilirlik ilkesine uygun milli ve global yön belirleyici firma olmayı hedefler.

mod-logo-küçük
ico-corner-blue

İletişim

İkitelli OSB Dersan Koop. Sanayi Sitesi
S1 A Blok No 302
Başakşehir / İstanbul

Tel: +90 212 549 61 10
modtasarim@modtasarim.com