Firma Hakkında

Sıradanlığa karşı mobilya tasarımları üretme amacıyla 2002 yılında kurulan Mod Tasarım, yenilikçi bir iç mimari şirketi olarak doğdu. İlk günden beri hızla büyüyen Mod Tasarım yıllar içinde çoğalan ve farklı ihtiyaçlara cevap veren çeşitli ürün yelpazesiyle, kendi sektörlerinde uzmanlaşan Rubi by, Ofisçi ve Seperasyon Sistemleri markalarını ortaya çıkardı.

Seperasyon Sistemleri patentli özel ürünleriile açık ofislerin her çeşit bölme ihtiyacını karşılamak için kuruldu. Çoklu çalışma  ortamlarında, çalışan sayısı kaç olursa olsun kişiye özel alanlar yaratmak Seperasyon Sistemleri’nin işi. Zemin ile tavan arası, departmanlar arası veya masalar arasında ihtiyaç duyulan her kategori ve ölçüde bölme ihtiyacını Seperasyon Sistemleri karşılıyor.

Özel Tasarım

Sürdürülebilir

Memnuniyet Odaklı

Neden Mod Panel?

Günümüzün vazgeçilmezi olan açık ofis tasarımlarının öncüsü olarak, kullanıcı dostu, pratik ve çalışma dinamiklerine uygun, zemin tavan arası, departman arası, çoklu çalışma istasyonları arası seperasyon sistemleri üreterek, yurt içi ve yurt dışında tescilli ve patentli ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Kalite standartlarımızdan ödün vermeden, mimariye uygun ölçülerde, geniş renk seçenekleriyle, tasarım projelerine eşlik eden seperasyon sistemlerinin üretiminden kurulum ve kullanım eğitimlerine kadar her aşamasında Mod Tasarım olarak yanınızdayız.

modpanel-logo-küçük
ico-corner-blue

İletişim

İkitelli OSB Dersan Koop. Sanayi Sitesi
S1 A Blok No 302
Başakşehir / İstanbul

Tel: +90 212 320 61 10
info@modpanel.com.tr