Firma Hakkında

Dita Mimarlık, firmaların varoluş hikayelerinden başlar , gitmek istedikleri yolda beraber yürür ve sonuca ulaştırır. Dile getirmedikleri açığa çıkmamış ihtiyaçlarını çıkarır. Firmaların yer değişikliğine sebep olan büyüme potansiyellerini bir stratejik plana bağlayarak ofis tasarımlarını buna uygun dinamize ediyor.

Dita Mimarlık, işletmeleri dinlemekle başlar isteklerini alır ve çalışanlara yeni bir deneyim yaşatır. Çalışma disiplinlerine uygun, yenilikçi, açık ofis kavramında hem sosyalleşmeye imkan tanıyan hem de odaklanmayı sağlayan ofisler kurar.

Projelendirme

Yenilikçi & Modern

Yüksek Memnuniyet

Neden Dita Mimarlık?

Firmaların ofislerini, çalışma alanlarını, çağrı merkezlerini kurarken yada büyüme planlarında nasıl yapacağız? Biz mi yapsak? Deneyiminden başlıyor ilk hatalı süreçten sonra bir daha bu deneyimi yaşamak istemiyorlar ve bize geliyorlar. Dita Mimarlık'ta aslında öncelikle sizi dinliyoruz. Bir mühendislik analizi yaparak sizin süreçlerinizi kurgulamınızda yardımcı oluyoruz. Departman bazlı büyüme planlarınız, iş yapma şekliniz, şirket kültürünüz çalışma şekliniz, ihtiyaç analizlerinizi yapıyoruz ve bunu size raporluyoruz.

Dita Mimarlık olarak, sürece ilk kez başlayan hangi noktadan başlayacağını bilmeyen, büyüme isteği olan birçok firmaya dokunmaya devam ediyoruz. Mühendislik olarak planlama yapılan süreç sonrası mimari süreçlere dokunuyoruz.

dita-logo-küçük
ico-corner-blue

İletişim

İkitelli OSB Dersan Koop. Sanayi Sitesi
S1 A Blok No 302
Başakşehir / İstanbul

Tel: +90 212 549 61 10
info@ditamimarlik.com